Jak przygotować się do ważnej imprezy?

Życie i styl

Przed Tobą ważna impreza, a Ty nie masz pomysłu jak się do niej przygotować, by wyglądać olśniewająco? Spokojnie! Z pomocą naszych wskazówek, na pewno zachwycisz wszystkich.

CIAŁO I DEPILACJA

Pierwszym krokiem jest odpowiednia pielęgnacja ciała i depilacja. Najlepiej podczas gorącego prysznica dokładnie złuszczyć naskórek gruboziarnistym peelingiem, a następnie wydepilować ciało. Dzięki temu zabiegowi unikniemy wrastania włosków.

Po depilacji należy na całe ciało nałożyć odpowiedni balsam, by wygładzić i napiąć naskórek. W tym przypadku warto pomyśleć o preparacie zawierającym mieniące się drobinki.

TWARZ

Przed nałożeniem makijażu niezbędne jest właściwe przygotowanie skóry twarzy.

Pierwszym krokiem będzie wykonanie energetycznego peelingu, drugim nałożenie maseczki w płachcie, a trzecim zastosowanie matującego kremu. Po tych zabiegach można śmiało przystąpić do nakładania make-upu.

WŁOSY

Ponieważ fryzura dopełnia efekt „wow” całej stylizacji, nie można o niej zapomnieć. Tym bardziej, że pielęgnacja włosów przed wielkim wyjściem różni się nieco od tej codziennej.

Włosy powinny być umyte oczyszczającym szamponem, a następnie wygładzone odżywką z silikonami – co prawda nie naprawia ona uszkodzeń we włosach, ale powoduje, że włosy stają się błyszczące, co świetnie sprawdzi się na imprezie.

Na ostatnie płukanie warto zastosować odpowiednią płukankę – może być to wywar z rumianku czy z lnu. Ten krok zapewni włosom naturalny blask.

Ostatnim etapem gwarantującym niesamowity efekt, będzie modelowanie włosów Poznań lub inne miasto mogą pochwalić się dużą ilością salonów gdzie oferowane są takie usługi. Profesjonalny fryzjer, dla którego modelowanie włosów nie będzie stanowiło żadnego problemu z pewnością zadba o wszystkie nasze kosmyki. Dzięki jego usłudze będziemy mieć pewność, że nasza fryzura będzie wyglądać idealnie, a nasz wygląd zachwyci wszystkich obecnych na imprezie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + 2 =

Życie i styl
Jak dobrać fryzurę do kształtu naszej twarzy?

Najpopularniejsze fryzury można podzielić na dwie grupy – w pierwszej znajdują się te fryzury, które dobrze wyglądają na każdym kształcie …

Życie i styl
Jak wybrać dobre zdjęcie na nagrobek?

Wybór zdjęcia na nagrobek bliskiej osoby to ważna decyzja. Zdjęcie powinno odzwierciedlać życie i osobowość Twojej ukochanej osoby, a jednocześnie …

Życie i styl
Przydatne gadżety dla osób słabowidzących ułatwiające poruszanie się

Istnieje kilka gadżetów, które mogą pomóc osobom niedowidzącym w poruszaniu się. Nawigacja dla niewidomych Najbardziej oczywistym gadżetem jest GPS lub …