Czy wybielanie zębów jest bezpieczne?

Życie i styl

Wybielanie zębów jest popularnym zabiegiem kosmetycznym, który istnieje od dziesięcioleci.

Tak, wybielanie zębów jest bezpieczne. Jest jednak kilka rzeczy, które należy rozważyć, zanim wyjdziesz i kupisz zestaw do wybielania.

W domu

Wybielanie zębów można przeprowadzić w domu lub w gabinecie dentystycznym. Zestawy do użytku domowego są zazwyczaj tańsze i zajmują mniej czasu niż leczenie u profesjonalisty. Ale nie są też tak skuteczne – zazwyczaj wymagają kilku zabiegów, aby osiągnąć rezultaty.

W gabinecie

Jeśli masz wrażliwe zęby lub dziąsła, możesz zdecydować się na leczenie w gabinecie zamiast wypróbowania zestawu do użytku domowego. Dentysta użyje specjalnie przygotowanych nakładek, które będą pasowały na zęby i chroniły je przed ostrymi chemikaliami podczas procesu leczenia.

W procesie wybielania stosuje się produkty, takie jak żele, pasty lub paski, które zawierają łagodny środek wybielający w celu rozjaśnienia koloru zębów. Środkiem wybielającym może być nadtlenek wodoru lub nadtlenek karbamidu, który rozkłada się na nadtlenek wodoru.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą tego typu to koniecznie odwiedź stronę internetową: https://www.studio-usmiechu.com/.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście + piętnaście =

Życie i styl
Jak dobrać fryzurę do kształtu naszej twarzy?

Najpopularniejsze fryzury można podzielić na dwie grupy – w pierwszej znajdują się te fryzury, które dobrze wyglądają na każdym kształcie …

Życie i styl
Jak wybrać dobre zdjęcie na nagrobek?

Wybór zdjęcia na nagrobek bliskiej osoby to ważna decyzja. Zdjęcie powinno odzwierciedlać życie i osobowość Twojej ukochanej osoby, a jednocześnie …

Życie i styl
Przydatne gadżety dla osób słabowidzących ułatwiające poruszanie się

Istnieje kilka gadżetów, które mogą pomóc osobom niedowidzącym w poruszaniu się. Nawigacja dla niewidomych Najbardziej oczywistym gadżetem jest GPS lub …