Czy wybielanie zębów jest bezpieczne?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybielanie zębów jest popularnym zabiegiem kosmetycznym, który istnieje od dziesięcioleci.

Tak, wybielanie zębów jest bezpieczne. Jest jednak kilka rzeczy, które należy rozważyć, zanim wyjdziesz i kupisz zestaw do wybielania.

W domu

Wybielanie zębów można przeprowadzić w domu lub w gabinecie dentystycznym. Zestawy do użytku domowego są zazwyczaj tańsze i zajmują mniej czasu niż leczenie u profesjonalisty. Ale nie są też tak skuteczne – zazwyczaj wymagają kilku zabiegów, aby osiągnąć rezultaty.

W gabinecie

Jeśli masz wrażliwe zęby lub dziąsła, możesz zdecydować się na leczenie w gabinecie zamiast wypróbowania zestawu do użytku domowego. Dentysta użyje specjalnie przygotowanych nakładek, które będą pasowały na zęby i chroniły je przed ostrymi chemikaliami podczas procesu leczenia.

W procesie wybielania stosuje się produkty, takie jak żele, pasty lub paski, które zawierają łagodny środek wybielający w celu rozjaśnienia koloru zębów. Środkiem wybielającym może być nadtlenek wodoru lub nadtlenek karbamidu, który rozkłada się na nadtlenek wodoru.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą tego typu to koniecznie odwiedź stronę internetową: https://www.studio-usmiechu.com/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czym udekorować stół na imprezę urodzinową?
Czym udekorować stół na imprezę urodzinową?
Dekorowanie stołu na przyjęcie urodzinowe jest jednym z najprostszych sposobów na stworzenie zachęcającej i zabawnej atmosfery. Możesz użyć dekoracji stołu, […]
Z jakimi sprawami można udać się do rzeczoznawcy?
Z jakimi sprawami można udać się do rzeczoznawcy?
Często zdarza się, że zachodzi konieczność wyceny nieruchomości bądź samochodu osobowego. W takiej sytuacji optymalnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług […]
Jak zajmować się osobą leżącą? Kilka słów o codziennej higienie
Jak zajmować się osobą leżącą? Kilka słów o codziennej higienie
Opieka nad osobą leżącą jest trudnym zadaniem zarówno psychicznym, jak i fizycznym (zarówno dla osoby leżącej, jak i dla opiekuna). […]