Czy wybielanie zębów jest bezpieczne?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybielanie zębów jest popularnym zabiegiem kosmetycznym, który istnieje od dziesięcioleci.

Tak, wybielanie zębów jest bezpieczne. Jest jednak kilka rzeczy, które należy rozważyć, zanim wyjdziesz i kupisz zestaw do wybielania.

W domu

Wybielanie zębów można przeprowadzić w domu lub w gabinecie dentystycznym. Zestawy do użytku domowego są zazwyczaj tańsze i zajmują mniej czasu niż leczenie u profesjonalisty. Ale nie są też tak skuteczne – zazwyczaj wymagają kilku zabiegów, aby osiągnąć rezultaty.

W gabinecie

Jeśli masz wrażliwe zęby lub dziąsła, możesz zdecydować się na leczenie w gabinecie zamiast wypróbowania zestawu do użytku domowego. Dentysta użyje specjalnie przygotowanych nakładek, które będą pasowały na zęby i chroniły je przed ostrymi chemikaliami podczas procesu leczenia.

W procesie wybielania stosuje się produkty, takie jak żele, pasty lub paski, które zawierają łagodny środek wybielający w celu rozjaśnienia koloru zębów. Środkiem wybielającym może być nadtlenek wodoru lub nadtlenek karbamidu, który rozkłada się na nadtlenek wodoru.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą tego typu to koniecznie odwiedź stronę internetową: https://www.studio-usmiechu.com/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
W jakich sytuacjach sąd może przyznać alimenty po rozwodzie?
W jakich sytuacjach sąd może przyznać alimenty po rozwodzie?
Obowiązek płacenia alimentów kojarzy się przede wszystkim z sytuacją, gdy jeden z rodziców zobowiązany jest do przelewania co miesiąc określonej […]
Susz konopny i jego zastosowanie
Susz konopny i jego zastosowanie
Konopie można suszyć i wykorzystywać w różnych dziedzinach w przemyśle kulinarnym. Można je stosować jako herbatę ziołową lub w sałatkach, […]
Jak wprowadzić się w przyjemny nastrój zimą?
Jak wprowadzić się w przyjemny nastrój zimą?
Długie wieczory, przenikliwy chłód oraz brak możliwości skorzystania z rozrywki poza domem sprawiają, że potrzebujemy tzw. poprawiaczy nastroju. Nasz stan […]