Projekt wizytówki – z jakich elementów się składa?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wizytówka jest pierwszą rzeczą, którą ludzie widzą, gdy cię spotykają i ostatnią, którą o tobie pamiętają. To sposób na pokazanie swojej osobowości i profesjonalizmu, a także przekazanie tego, czym się zajmujesz i jak możesz pomóc innym.

Projekt Twojej wizytówki powinien odzwierciedlać to co robisz. Jeśli masz kreatywną dziedzinę, prawdopodobnie najlepiej nie używać nudnego szablonu lub zdjęcia ze stocku. Projektowanie wizytówek powinno reprezentować Twoją markę, a także odzwierciedlać to, kim jesteś jako osoba. Jeśli masz kreatywną dziedzinę, to użycie czegoś takiego może pomóc odróżnić cię od innych w branży. Jeśli jesteś fotografem, projektantem lub ilustratorem, to użycie własnych prac na wizytówce może być doskonałym sposobem na pokazanie swoich umiejętności. To odróżnia Cię od innych osób w branży, które używają obrazów stockowych do swoich wizytówek. 

Dobry projekt wizytówki będzie zawierał następujące elementy:

Logo

Logo jest często określane jako „herb” lub „tarcza”, ponieważ reprezentuje tożsamość Twojej marki. Powinno być na tyle proste, aby ludzie mogli je szybko rozpoznać, ale na tyle unikalne, aby wiedzieli, że należy do Ciebie. Twoje logo powinno być również wykorzystywane w innych materiałach marketingowych, takich jak profile w mediach społecznościowych czy strony internetowe.

Opowiedz krótko o swojej firmie

Sekcja „O” Jest to świetne miejsce, aby opowiedzieć ludziom więcej o swojej firmie, w tym o tym, czym się zajmujesz i jak długo działasz. Możesz również zamieścić listę usług lub produktów, jeśli są one istotne dla branży.

Usługi

Sekcja „Usługi” Ta sekcja powinna podkreślać konkretne oferty, które czynią Twoją firmę wyjątkową, takie jak specjalne programy szkoleniowe lub unikalne produkty, takie jak aplikacje.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak oszczędzać energię w swoim domu?
Jak oszczędzać energię w swoim domu?
Rozsądne gospodarowanie energią w domu ma wiele korzyści. Przede wszystkim oszczędzając prąd czy ciepło zmniejszamy swoje rachunki, co pozwala zadbać […]
Rodzaje wentylacji – najlepsze rozwiązania dla zakładów przemysłowych
Rodzaje wentylacji – najlepsze rozwiązania dla zakładów przemysłowych
Zakłady przemysłowe to miejsca, w których istotne zagrożenie dla bezpieczeństwa pracowników stanowi pył oraz związki chemiczne. Nadmiar niepożądanych substancji może […]
Czy dzięki stronie www firma może zarabiać?
Czy dzięki stronie www firma może zarabiać?
Profesjonalna strona internetowa to jedno z kluczowych narzędzi służących do skutecznej promocji firmy. Dzięki niej można bowiem w łatwy i […]