Projekt wizytówki – z jakich elementów się składa?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wizytówka jest pierwszą rzeczą, którą ludzie widzą, gdy cię spotykają i ostatnią, którą o tobie pamiętają. To sposób na pokazanie swojej osobowości i profesjonalizmu, a także przekazanie tego, czym się zajmujesz i jak możesz pomóc innym.

Projekt Twojej wizytówki powinien odzwierciedlać to co robisz. Jeśli masz kreatywną dziedzinę, prawdopodobnie najlepiej nie używać nudnego szablonu lub zdjęcia ze stocku. Projektowanie wizytówek powinno reprezentować Twoją markę, a także odzwierciedlać to, kim jesteś jako osoba. Jeśli masz kreatywną dziedzinę, to użycie czegoś takiego może pomóc odróżnić cię od innych w branży. Jeśli jesteś fotografem, projektantem lub ilustratorem, to użycie własnych prac na wizytówce może być doskonałym sposobem na pokazanie swoich umiejętności. To odróżnia Cię od innych osób w branży, które używają obrazów stockowych do swoich wizytówek. 

Dobry projekt wizytówki będzie zawierał następujące elementy:

Logo

Logo jest często określane jako „herb” lub „tarcza”, ponieważ reprezentuje tożsamość Twojej marki. Powinno być na tyle proste, aby ludzie mogli je szybko rozpoznać, ale na tyle unikalne, aby wiedzieli, że należy do Ciebie. Twoje logo powinno być również wykorzystywane w innych materiałach marketingowych, takich jak profile w mediach społecznościowych czy strony internetowe.

Opowiedz krótko o swojej firmie

Sekcja „O” Jest to świetne miejsce, aby opowiedzieć ludziom więcej o swojej firmie, w tym o tym, czym się zajmujesz i jak długo działasz. Możesz również zamieścić listę usług lub produktów, jeśli są one istotne dla branży.

Usługi

Sekcja „Usługi” Ta sekcja powinna podkreślać konkretne oferty, które czynią Twoją firmę wyjątkową, takie jak specjalne programy szkoleniowe lub unikalne produkty, takie jak aplikacje.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Świąteczne drobiazgi dla pracowników
Świąteczne drobiazgi dla pracowników
Święta to czas, kiedy podobno zwierzęta mówią ludzkim głosem, a nawet współpracownicy patrzą na siebie przychylniejszym okiem. Warto wykorzystać ten […]
Czym przysłaniać okna?
Czym przysłaniać okna?
Istnieje wiele różnego rodzaju sposobów na to, aby przesłonić okna i tym samym ograniczyć ilość wpadających do pomieszczenia promieni słonecznych. […]
Pozbawienie władzy rodzicielskiej – jakie są powody?
Pozbawienie władzy rodzicielskiej – jakie są powody?
Co to jest władza rodzicielska? Władza rodzicielska odnosi się do relacji prawnej pomiędzy rodzicem a jego biologicznym dzieckiem. Obejmuje ona […]