Jak wybrać dobre zdjęcie na nagrobek?

Życie i styl

Wybór zdjęcia na nagrobek bliskiej osoby to ważna decyzja. Zdjęcie powinno odzwierciedlać życie i osobowość Twojej ukochanej osoby, a jednocześnie utrwalać jej podobiznę.

Jeśli chcesz, aby nagrobek Twojej bliskiej osoby był specjalnym miejscem, które rodzina i przyjaciele będą odwiedzać, to musisz wybrać zdjęcie, które sprawi, że będą szczęśliwi za każdym razem, gdy będą go odwiedzać. Oznacza to, że musisz wybrać odpowiednie zdjęcie swojej ukochanej osoby w jej najszczęśliwszym momencie.

Użyj aktualnego zdjęcia 

Jeśli to możliwe, użyj aktualnego zdjęcia ukochanej osoby, które pokazuje ją uśmiechniętą i szczęśliwą. Jeśli nie ma aktualnego zdjęcia, użyj takiego, które zostało zrobione co najmniej dwa lata temu.

W wysokiej rozdzielczości

Wybierz zdjęcie w wysokiej rozdzielczości z dobrym kontrastem między jasnymi i ciemnymi obszarami.

Musi być trwałe

Najważniejszą rzeczą jest wybranie czegoś, co będzie trwałe. Ponieważ nagrobek będzie na zewnątrz przez wiele lat, musi być w stanie wytrzymać uszkodzenia spowodowane przez pogodę, wiatr i słońce. Oznacza to, że powinieneś unikać błyszczących zdjęć lub tych o intensywnych kolorach.

Jeśli szukasz firmy, która Ci je wydrukuje, to koniecznie sprawdź: https://opal.lublin.pl/.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + 14 =

Życie i styl
Czerwona torebka – klasyka gatunku

Romantyczna randka, spotkanie ze znajomymi w ulubionej restauracji, albo impreza okolicznościowa w gronie rodzinnym to doskonałe okazje na to, by …

Życie i styl
Jakie przekąski na imprezę kupić?

Jeśli organizujesz przyjęcie, chcesz mieć pewność, że Twoi goście dobrze się bawią. Przekąski są doskonałym sposobem na osiągnięcie tego celu, …