Jak sprawić, aby dzień urodzin naszego dziecka był wyjątkowy?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Organizujesz urodziny dla dziecka i zastanawiasz się, jak zrobić to najlepiej? Poznaj kilka podpowiedzi i sprawdź, jak możesz sprawić, aby przyjęcie było wyjątkowe!

Dekoracje

Każde przyjęcie urodzinowe wymaga niecodziennych dekoracji. Postaw na balony, kolorową zastawę i dodatki w klimacie imprezy. Znajdź jeden motyw główny i zadbaj, aby całość ozdób prezentowała się spójnie. Może to być ulubiony bohater bajki lub filmu lub coś, co szczególnie lubi twoje dziecko, jak np. dinozaury, samoloty, kosmos czy farma. Motyw może znajdować się na balonach, kubkach, talerzykach i topperach do wypieków. Jeśli nie masz zmysłu do tworzenia kompozycji dekoracyjnych zdecyduj się na zakup gotowego zestawu dekoracji i ciesz się super efektem!

Bufet

Pyszne jedzenie to podstawa dobrej zabawy, również dla małych brzuszków. Wybierając menu postaw na popularne i lubiane przez dziecko potrawy. Najlepiej, by były łatwe do zjedzenia i nie brudziły wszystkiego w pobliżu, czego dotkną się małe rączki. Znacznie lepiej od wykwintnych zup kremów sprawdzą się frytki, nuggetsy drobiowe, owoce i proste przekąski. Ze słodkości poza sklepowymi przysmakami możesz wybrać kolorowe muffinki, które będą zdecydowanie zdrowszą alternatywą. Królem imprezy niech będzie tort. Możesz wybrać zdobiony motywem z ulubionej bajki lub książeczki twojego dziecka, co zapewne zdobędzie również uznanie w oczach jego małych gości. Wypiek w kształcie klocka Lego, piłki nożnej czy rakiety kosmicznej z pewnością zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom imprezy!

Specjalna oprawa

Niezależnie od tego jakim budżetem dysponujesz warto zadbać o specjalną oprawę tego wyjątkowego dnia. Zapraszając gości na przyjęcie urodzinowe koniecznie zadbaj o zaproszenia na urodziny dziecka. Ten mały detal pomoże ci nie tylko poinformować dzieci i ich rodziców o terminie spotkania, ale i umożliwi określenie charakteru imprezy, motywu przewodniego i zawarcie informacji np. o wymaganych przebraniach czy rekwizytach. Poza zaproszeniami warto też pokusić się o foto zestaw dekoracji do robienia pamiątkowych zdjęć. Utrzymany w stylistyce przyjęcia stanowić będzie świetny rekwizyt, dzięki któremu charakter imprezy uwiecznisz na fotografiach. Niewielki wydatek, a pozwoli ci stworzyć pamiątkę na lata.

Organizując przyjęcie dla swojego dziecka zadbaj przede wszystkim o to, aby spełniało ono jego oczekiwania. Ulubiony motyw przewodni, dekoracje, pyszne jedzenie i rekwizyty podnoszące rangę wydarzenia sprawią, że twoja pociecha zapamięta ten dzień na zawsze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Czy spożywanie kakao jest zdrowe dla naszego organizmu?
Czy spożywanie kakao jest zdrowe dla naszego organizmu?
Kakao to naturalna substancja, która powstaje z owoców drzewa kakaowca. Ma ciemną barwę, jest bogata w tłuszcze, antyoksydanty oraz w […]
Co wymienić w pierwszej kolejności podczas renowacji Mustanga?
Co wymienić w pierwszej kolejności podczas renowacji Mustanga?
Ford Mustang to prawdziwa klasyka w świecie motoryzacji i jednocześnie wielkie marzenie wielu osób. Decydując się na zakup tego rodzaju […]
Na co zwrócić uwagę przy wyborze nawozu?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze nawozu?
Aby skutecznie dobrać ilość dawki nawozowej do danej gleby, a przez to dokonać właściwego zakupu nawozu należy najpierw zbadać glebę. […]