Flower box na komunię – jakie kwiaty wybrać?

Wszystko wokół domu

Kwiaty i aranżacje komunijne są szczególnym prezentem dla osoby przyjmującej sakrament, ale powinny być również na tyle piękne, aby wzbogacić wystrój kościoła. Kwiaty komunijne powinny być świeże, pachnące i kolorowe.

Flower box na Komunię powinien odzwierciedlać temat uroczystości.

Czerwone róże

Czerwone róże symbolizują miłość, pasję i oddanie. Są one doskonałym wyborem na śluby i inne specjalne okazje, kiedy chcesz wysłać wiadomość o miłości. Jednak należy unikać czerwonych róż na pogrzebach i nabożeństwach żałobnych, ponieważ w niektórych kulturach są one kojarzone ze śmiercią.

Białe róże 

Białe róże symbolizują czystość i niewinność. Możesz użyć tych kwiatów podczas chrztu lub innych wydarzeń religijnych, które świętują nowe początki.

Żółte róże

Żółte róże symbolizują przyjaźń, radość i pogodę ducha. Te jasne kwiaty są często wykorzystywane przez florystów podczas wiosennych uroczystości, takich jak Wielkanoc, Dzień Matki i ceremonie ukończenia szkoły. Jeśli planujesz duże wydarzenie, podczas którego uczestnicy będą siedzieć przy stołach, żółte tulipany będą doskonałym wyborem, ponieważ łatwo je ułożyć w duże bukiety, które można umieścić na każdym stole, nie zajmując dużo miejsca na jego szczycie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

piętnaście − 2 =

Wszystko wokół domu
Pellet – co to jest i do czego służy?

Co to jest? Pellety to najbardziej rozpowszechniony rodzaj paliwa drzewnego. Produkowane są z pni drzew, które zostały zmielone na drobny …

Wszystko wokół domu
Płytki w łazienkach – jak wybrać odpowiednie?

Płytki w łazienkach to świetny sposób na stworzenie ciekawych wzorów. Mogą być użyte na podłodze, ścianach, a nawet na suficie. …