Moskitiery, czyli skuteczny sposób na owady

Wszystko wokół domu

W sezonie letnim pojawia się ogromna ilość owadów. Nie każdy z nas ma ochotę oglądać je w swoim mieszkaniu, jednak jak do tego nie dopuścić? Skutecznym sposobem na ograniczenie ich napływu są moskitiery.

Przejścia nie ma

Wspaniały wybór tych elementów proponują nam moskitiery Warszawa jest miastem, gdzie oferta jest bardzo szeroka. Na różnych stronach możemy znaleźć oferty, które bez problemu dopasujemy do swoich drzwi i okien. Moskitiery są dostępne w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu dobierzemy je do koloru ram. Nie niszczą estetyki, a wręcz mogą być przyjemną dla oka ozdobą. Są funkcjonalne, a montując je nie stracisz gwarancji na okna.

Rodzaje moskitier 

Siatki moskitier Warszawa wykonane są z włókna szklanego powlekanego PCV o gęstym splocie – żaden owad się przez nie nie przedostanie. Dostępne są moskitiery rolowane, które możemy w każdej chwili wygodnie zdjąć i zwinąć. Znajdziemy również okienne ramowe, których rozmiar indywidualnie dopasujemy, a w razie potrzeby umycia czy konserwacji okien swobodnie zdejmiemy. Następnie polecamy moskitiery plisowane, które zamontujemy także w drzwiach; zajmują one bardzo mało miejsca i są łatwe w montażu.

Zapewniają one także ochronę przed kurzem i pyłkami, sprawdzą się zatem w domach alergików

Aby wspomóc ochronę przed owadami możemy też wypróbować sadzenie odpowiednich roślin. W tym celu sprawdzi się lawenda, która dodatkowo pięknie pachnie i cieszy oko. Wypróbuj również kocimiętkę i komarzycę – nie tylko odstraszysz insekty, ale również ozdobisz swój balkon.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 4 =

Wszystko wokół domu
Akcesoria do kuchni – co potrzebujesz?

Kuchnia jest ważnym pomieszczeniem w domu. To nie tylko miejsce, w którym gotujesz, ale także miejsce, w którym spędzasz dużo …

Wszystko wokół domu
Jaki kolor mozaiki do łazienki wybrać?

Istnieje wiele różnych kolorów mozaiki, z których można wybierać. Każdy kolor ma swoje unikalne cechy i korzyści, więc ważne jest, …