Co zawsze przyda się surferowi?

Życie i styl

Do surfowania potrzebny jest nam tylko odpowiedni sprzęt i dostęp do źródła wody. Jeśli nie przeszkadza nam uprawianie tego sportu w różnorodnych warunkach pogodowych – zarówno latem jak i zimą – możemy przedłużyć sobie sezon. Jednak, w tym przypadku nie zapominajmy o tym, że każde warunki wymagają od nas posiadania innej odzieży ochronnej. Poza tym, warto wymienić parę podstawowych dodatków i akcesoriów, które zawsze przydadzą się surferom.

Wartościowe i praktyczne akcesoria

Wybierając się w dalsze zakątki świata, dobrze jest się wyposażyć w większe i najlepiej wodoodporne torby czy też plecaki Dakine. Szczególnie wartościowe będą produkty dedykowane amatorom sportów wodnych – dzięki temu będziemy mieć pewność, iż spełniają one wszelkie ważne dla nas standardy. Stałym i nieodłącznym elementem, który zawsze powinien mieć przy sobie surfer jest filtr UV. Najlepiej w formie sztyftu lub kremu, który w kontakcie z wodą nie zostanie spłukany z naszej skóry twarzy i ciała.

Idąc dalej, pianka wypornościowa, która zapewni nam swobodę ruchów i bezpieczeństwo podczas surfowania. Jeśli uprawiamy surfing w trudniejszych warunkach dobrze jest pomyśleć o kamizelce Jet pilot. Ten produkt wyższej jakości nie tylko doskonale przylega do naszej sylwetki, ale i chroni naszą klatkę piersiową i plecy przed uderzeniami i niespodziewanymi zderzeniami. Cechuje się też lekkością, toteż nie stanowi balastu przy wykonywaniu bardziej skomplikowanych ewolucji czy ruchów. Do torby wrzućmy również takie produkty jak: koszulki i szorty, okulary na specjalnym pasku czy apteczkę.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × jeden =

Życie i styl
Jaka lampa najlepiej sprawdzi się w sypialni?

Sypialnia to miejsce, w którym możesz się zrelaksować i odprężyć po długim dniu. To także miejsce, w którym spędzasz część …

Życie i styl
Czerwona torebka – klasyka gatunku

Romantyczna randka, spotkanie ze znajomymi w ulubionej restauracji, albo impreza okolicznościowa w gronie rodzinnym to doskonałe okazje na to, by …