Basen z rattanu – co musisz o nim wiedzieć?

Wszystko wokół domu

Baseny rattanowe to świetny pomysł dla tych, którzy chcą cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu, ale nie mają miejsca lub budżetu na tradycyjny basen. Główną zaletą basenów rattanowych jest to, że są lekkie, przenośne i łatwe w instalacji. Mogą być używane w każdej lokalizacji, od podwórek po mieszkania, ponieważ składają się, gdy nie są używane.

Jakie są zalety basenów rattanowych?

Basen z rattanu jest zazwyczaj wykonany z połączenia aluminium, stali nierdzewnej i poliestru. Materiał ten sprawia, że jest on niezwykle trwały, co oznacza, że Twój basen nie złamie się łatwo. Oznacza to również, że możesz złożyć swój basen, kiedy tylko chcesz, bez obawy o pęknięcia lub dziury.

Baseny rattanowe mają jeszcze kilka innych zalet:

Są przenośne

Możesz przenieść swój basen rattanowy gdziekolwiek chcesz bez większego wysiłku. Oznacza to, że jeśli mieszkasz w apartamencie lub bloku, gdzie nie ma dostępnego rzeczywistego basenu, nadal możesz cieszyć się korzyściami płynącymi z posiadania go w domu.

Są lekkie 

Baseny rattanowe są niezwykle lekkie w porównaniu z tradycyjnymi metalowymi lub winylowymi, co oznacza, że łatwiej je transportować i przechowywać, gdy nie są używane.

Są tanie

Baseny rattanowe są również bardzo tanie w porównaniu do tradycyjnych basenów metalowych lub winylowych. Możesz uzyskać wysokiej jakości basen rattanowy za zaledwie kilkaset złotych, a będzie trwał przez wiele lat. 

Są przyjazne dla środowiska 

Rattan jest naturalnym materiałem, który ulega biodegradacji i nadaje się do recyklingu, więc nie musisz się martwić o zanieczyszczenie środowiska podczas pozbywania się starego basenu po użyciu go przez jakiś czas.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − jedenaście =

Wszystko wokół domu
Jak zakupić odpowiedni piec, do wybranego materiału opałowego?

Istnieją głównie trzy rodzaje pieców, każdy z nich ma swoje cechy i ograniczenia. Ten artykuł pomoże Ci zdecydować o wyborze …

Wszystko wokół domu
Tradycja wspólnego posiłku przy rodzinnym stole – skąd się wzięła?

Rodzinny stół obiadowy – symbol, który ma swoje korzenie w religii. Wierzono, że kiedy rodziny siadają do wspólnego posiłku, dzieląc …

Wszystko wokół domu
Deski tarasowe egzotyczne – jakie gatunki drewna?

Gatunki drewna egzotycznego to jedne z najbardziej poszukiwanych gatunków drewna na deski tarasowe i podłogowe. Egzotyczne deski tarasowe występują w …