Jakie cechy należy posiadać, aby zostać osobistą stylistką?

Życie i styl

Czasami zdarza się, że niektórym osobom brakuje pewnej kobiecej intuicji. Nie mają pomysłu na to jak się ubierać i jaki dodatek wybrać do danego stroju. W takich sytuacjach warto skorzystać z usług osobistej stylistki, która będzie doradzała i pomagała w doborze odpowiednich ubrań. Jakie cechy powinna posiadać idealna osobista stylistka?

Stylistka jest magikiem

Osobista stylistka to kobieta, która ma wizję i umie się nią dzielić. To kobieta, która potrafi wskazać nowe trendy w modzie i dostosować je do własnego stylu. To również osoba, która potrafi stworzyć idealny look na każdą okazję. Nie da się ukryć, że jest to bardzo trudna praca i nie każdy z nas ma szansę na sukces. Osobista stylistka musi być świadoma konsekwencji swojego działania, a także posiadać spory bagaż wiedzy. Jest to osoba, która potrafi przesłuchać swojego klienta i w kilka chwil odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące stylu.

Jakie są pożądane cechy stylistki?

Cechy stylistki:

– zna modę i jest w stanie jej się przyglądać, choćby nie było ona modna

– ma duże doświadczenie i umiejętności słuchania klienta (choćby nie rozumiał go)

– jest cierpliwa i zawsze dyspozycyjna dla klientów 

Potrzebujesz pomocy?

Jaka jest Twoja osobowość? Co lubisz i czego nienawidzisz? Na podstawie tego, zostanie przygotowany skuteczny plan działania. Jeżeli zależy nam na takiej pomocy, jaką może dać nam osobista stylistka Poznań w swoim obrębie, ma wielu specjalistów którzy oferują swoje profesjonalne usługi.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jedenaście − 4 =

Życie i styl
Jaka lampa najlepiej sprawdzi się w sypialni?

Sypialnia to miejsce, w którym możesz się zrelaksować i odprężyć po długim dniu. To także miejsce, w którym spędzasz część …

Życie i styl
Czerwona torebka – klasyka gatunku

Romantyczna randka, spotkanie ze znajomymi w ulubionej restauracji, albo impreza okolicznościowa w gronie rodzinnym to doskonałe okazje na to, by …