Jak dziecko, może się szybko podszkolić z języka angielskiego?

Życie i styl

W edukację naszych dzieci warto inwestować od najmłodszych lat. Jednym z najlepszych pomysłów jest zachęcenie maluchów do nauki języka angielskiego. Młode umysły zazwyczaj chłoną wiedzę dużo szybciej niż dorośli. Oto, w jaki sposób nasza pociecha może podszkolić się w szybki sposób.

Łatwo i przyjemnie

Jeżeli nasze dziecko opanowało już podstawy języka angielskiego, możemy pokusić się o danie mu szansy wykorzystania swojej wiedzy w praktyce. Pozwólmy mu oglądać obcojęzyczne bajki i czytać książeczki. Dzięki temu maluch szybko zrozumie, że czekają na niego zupełnie nowe doświadczenia, do których ma dostęp dzięki znajomości języka. Nabyte umiejętności syn lub córka może wykorzystać również podczas rodzinnych wypadów za granicę. Poprośmy najmłodszego członka rodziny o zakup lodów lub zapytanie miejscowych o drogę. Takie naturalne konwersacje to najlepsza motywacja do dalszej nauki. Pomyślmy też o zorganizowaniu dodatkowych lekcji w trakcie roku szkolnego. Wielu korepetytorów oferuje angielski dla dzieci Rzeszów to miasto, gdzie bez problemu znajdziemy tego typu oferty.

Razem raźniej

Większość dzieci bardzo chętnie uczy się języków w gronie swoich rówieśników. Szkoły językowe dedykowane najmłodszym słuchaczom zatrudniają lektorów z doświadczeniem na tym polu. Pomyślmy więc o zapisaniu syna lub córki na takie zajęcia. Placówki oferujące kursy języka angielskiego znajdziemy w Internecie, na przykład na tej stronie: http://www.malalingua.com.pl/. Zanim podejmiemy ostateczną decyzję, zapiszmy malucha na lekcję pokazową.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + 16 =

Życie i styl
Jaka lampa najlepiej sprawdzi się w sypialni?

Sypialnia to miejsce, w którym możesz się zrelaksować i odprężyć po długim dniu. To także miejsce, w którym spędzasz część …

Życie i styl
Czerwona torebka – klasyka gatunku

Romantyczna randka, spotkanie ze znajomymi w ulubionej restauracji, albo impreza okolicznościowa w gronie rodzinnym to doskonałe okazje na to, by …