Ekipa Prostej Odpowiedzi

Kim są ludzie, którzy tworzą Prostą Odpowiedź? To przede wszystkim pasjonaci nauki. Od dziecka pasjonowali się eksperymentami i nowinkami ze świata medycyny, technologii, ekologii czy też architektury. Teraz mają własną platformę, na której prezentują najciekawsze informacje z tego świata. Tą platformą jest właśnie Prosta Odpowiedź.

Każdy z członków tej ekipy jest specjalistą w swojej dziedzinie. Każdy też wkłada w serwis bardzo dużo pasji oraz wysiłku – wszystko po to, by czytelnik zawsze był usatysfakcjonowany. Ekipa serwisu zawsze dba o to, by artykuły były nie tylko wciągające, ale też napisane w taki sposób, by zachęcały do dzielenia się nimi. Z tego też powodu, Prosta Odpowiedź będzie obecna na wielu serwisach społecznościowych. Zachęcamy, by śledzić tam profile portalu, gdyż dzięki temu będziemy mieć pewność, że żaden ciekawy artykuł nas nie ominie.

Prosta Odpowiedź cały czas się dynamicznie rozwija, a co za tym idzie – potrzebuje nowych autorów. Jeśli więc uważasz, że potrafisz ciekawie pisać na różne tematy – czekamy na Twoje zgłoszenie!